banner

Uued tooted

 

 

Mis on Hoyalux iD Lifestyle V+ ?

 Hoyalux iD Lifestyle V+ on hetkel tootmisesoleva iD Lifestyle`i edasiarendus , kus on kasutatud kõiki seni hästitoimivaid disainielemente ja on lisatud mitmeid uusi. Valdav osa uuendustest baseeruvad laiaulatuslikel kliinilistel uuringutel koostöös mitmete rahvusvaheliselt tuntud selle ala tegijatega. Hoya on nimetanud oma uut tootearenduse kontseptsiooni InnoVision` iks. Selle põhimoto kõlab: „ Inspireeritud inimesest, optimeeritud kõrgtehnoloogia abil.“

 

 

InnoVision toetub neljale põhilisele sambale:

Fotokroomsete läätsede värvuse tumedusaste muutub vastavalt päikesevalguse intensiivsusele, muutudes eredamates valgustingimustes tumedamaks ja pimedamates oludes taas heledaks. Hoya kvaliteetseid läätsi saab kasutada terve päev — pole mingit vajadust fotokroomseid prille kogu aeg päikeseprillide vastu vahetada. Värvitoonid on valitud hoolikalt ning suurendavad kontrastsust ja välistavad tõhusamal moel päikese pimestava toime. Hoya täiustatud fotokroomne Suntech-pinnakate kantakse läätse esipinnale Hoya eritehnoloogiat kasutades. Järeltöötlusel on põhirõhk suunatud Hoya Eynoa 1.67 ja Eyas 1.60 läätsematerjalide kinnitumisele, et moodustuks pika kasutuseaga vastupidav ühendus.

Suntechi eelised:

  • Nägemistaju

  • Nägemiskogemus

  • Disaini määramine

  • Inimese käitumine

Niisiis, sisaldab see nägemistaju uuringuid , binokulaarse nägemise uuringuid,

erinevaid 3D modelleeringuid. Aga samuti kliinilisi teste ja otsest klientide

tagasidet. Arvestatud on klientide prillikandmise harjumust ja reaalseid vajadusi.

Väga palju abi ja uut infot on saadud Hoyalux iD Mystyle`i tellimiste individuaalsete

andmete analüüsist.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuidas on reaalselt Lifestyle V+`i disaini muudetud?

Uuenenud FreeForm asferisatsiooni tagapinna töötlusega on saavutatud maksimaalne nägemisteravus ja täpsem nägemistaju . Uus progressiooni tugevuste jaotus tagab oluliselt pingevabama vaatamise. Arvesse on võetud kalkulatsioonid, mis põhinevad uute tänapäevaste raamide andmetel ja prillide kasutamise vajadustel (tahvelarvutid, nutitelefonid jne.) Saadaval on kaks erinevat disainivarianti (Clarity ja Harmony) sõltuvalt kliendi korrektsiooni andmetest ja reaalsetest igapäevastest prillikandmise vajadustest.

 

1. Hoyalux iD Lifestyle V+ Clarity

Clarity versioon on eelkõige mõeldud noorematele presbüoopidele, kellel on väiksemad Add väärtused ja vähene või olematu progresseeruvate prilliläätsede kandmise kogemus. Clarity disaini iseloomustab lai ja piiranguteta kaugelevaatamise ala. Sobib dünaamilisele inimtüübile, kellel on palju autosõitu ja ringitoimetamist.

 

2. Hoyalux Id Lifestyle V+ Harmony

Harmony versiooni on sobivam pigem kogenud ja suuremate Add väärtustega presbüoopidele, kelle vajaduseks on eelkõige staatilisem kontoritöö. Harmony disaini iseloomustab laiem lähivaatamise ala ja sujuv progressioonide jaotus erinevate nägemisalade vahel.

 

 

Hoya BlueControl

Hoya BlueControl neutraliseerib digitaalsetelt ekraanidelt kiirgava sinaka valguse hoides ära silmade liigväsimuse ning pinge. Lisaks sellele on vähendatud ekraani peegeldust ning täiustatud kontrastsust. See hoiab silmade tervist samal ajal võimaldades mugavama ning pingevabama silmade töö ning loomulikuma värvide tajumise igapäevaste digitaalsete vahendite kasutamisel. Kuna BlueControl`i pakutakse koos HOYA Hi-Vision Longlife peegeldusvastase pinnaga, võimaldab see prillikandjale veelgi mugavamat kasutamiskogemust. Tegu on kriimustusvastase, vett ning mustus hülgava, antistaatilise ning usaldusväärse prilliläätse pinnakattega. Uuringud on kinnitanud, et prillikandjad kes on teadlikud sinaka valguse kahjulikest omadustest, on veendunud BlueContol`i kasuteguritest. Peale teemakohast arutelu tõdes 78% sihtgrupist nende läätsede positiivseid omadusi ning 58% sihtgrupist tegi kindla otsuse külastada oma silmaaarsti lisainformastiooni saamiseks. Nutitelefonid, tahvelarvutid, sülearvuti, LCD ning LED ekraanid - kõik eraldavad sinakat valgust mida teise nime all teatakse kui kõrgenergeetilist nähtavat valgust. Vaatamata sellele,et sinakas valgus on iseenesest loomulik nähtus - seda on leida päevavalguses ning see aitab meil ärkvel püsida - võib sinaka valgusega liigse kokkupuute tagajärjel tekkida negatiivseid järelmõjusid põhjustades silmade liigpinget, väsimust ja ka unetust.

 

 

 

Optomed Smartscope M5

Digitaalne portatiivne seade, mis võimaldab teostada digifotosid nii silmapõhjast (non-mydriatic) kui ka silma eesmisest osast ja laugudest. USB-liidese ja wifi abil on võimalik fotod üle kanda arvutisse.