banner

Kampaania

 

Palun uuendage oma flash playerit.

Get Adobe Flash player

 

Dailies Total One edasimüüjad Eestis on:

http://www.eaglevision.ee

http://prooptika.ee

http://www.opti.ee

http://www.normanoptika.ee

http://optiline.ee

http://lensoptika.ee

http://silmajaam.ee

http://silmateraoptika.eu

http://optika.ee

http://pupilo.ee

 

 

Mis on Nulux Active?

 

Nulux Active on uut tüüpi prillilääts, mis sobib kõikide vanusegrupi prillikandjatele vasatavalt nägemise vajadusele. Me teame , et kestev lähedale vaatamine (näiteks töö arvutiga) paneb silma akommodatsioonivõime pideva surve alla, mis ajapikku võib tekitada „lähipunkti nägemisstressi“. See kõik tuleneb silma tsiliaarlihasele avalduvast pingest. Tulenevalt Nulux Active`i omalaadsest disainist pakub seda tüüpi prillilääts tuge fokusseerimisele ja ümberfokusseerimisele . Nüüd suudab prillikandja katkestamatult tegutseda ilma silmade pinget ja väsimust tundmata.

 

Mis on horisontaalne asümeetria?

 

See tähendab, et nii vasaku kui parema silma prilliläätsedel on korrespondeeruvates punktides sama tugevus. Binokulaarne nägemine on tasakaalus ja nägemismugavus optimeeritud. Seda eriti siis kui prillikandja vaatab perifeersetes suundades.

 

Mis on Hoya BlueControl?

 

Hoya BlueControl neutraliseerib digitaalsetelt ekraanidelt kiirgava sinaka valguse hoides ära silmade liigväsimuse ning pinge. Lisaks sellele on vähendatud ekraani peegeldust ning täiustatud kontrastsust. See hoiab silmade tervist samal ajal võimaldades mugavama ning pingevabama silmade töö ning loomulikuma värvide tajumise igapäevaste digitaalsete vahendite kasutamisel. Kuna BlueControl`i pakutakse koos HOYA Hi-Vision Longlife peegeldusvastase pinnaga, võimaldab see prillikandjale veelgi mugavamat kasutamiskogemust. Tegu on kriimustusvastase, vett ning mustus hülgava, antistaatilise ning usaldusväärse prilliläätse pinnakattega. Uuringud on kinnitanud, et prillikandjad kes on teadlikud sinaka valguse kahjulikest omadustest, on veendunud BlueContol`i kasuteguritest. Peale teemakohast arutelu tõdes 78% sihtgrupist nende läätsede positiivseid omadusi ning 58% sihtgrupist tegi kindla otsuse külastada oma silmaaarsti lisainformastiooni saamiseks. Nutitelefonid, tahvelarvutid, sülearvuti, LCD ning LED ekraanid - kõik eraldavad sinakat valgust mida teise nime all teatakse kui kõrgenergeetilist nähtavat valgust. Vaatamata sellele,et sinakas valgus on iseenesest loomulik nähtus - seda on leida päevavalguses ning see aitab meil ärkvel püsida - võib sinaka valgusega liigse kokkupuute tagajärjel tekkida negatiivseid järelmõjusid põhjustades silmade liigpinget, väsimust ja ka unetust.