banner

Prilliläätsed

 

Hoya firma loodi aastal 1941 Jaapani linnas nimega Hoya. Optiliste läätsedega tegeleb firma asutamise hetkest alates. Hoya firma loomine langes ajajärkku, mil Hiina ja Jaapan olid sõjajalal, mistõttu Hoya enamikust toodangust oli suunatud sõjatööstusesse. Sõja lõppedes lakkasid ka tellimused ja Hoya firma hakkas intensiivselt välja ehitama kristallitööstust. Kristalliga tegeleb ettevõte senimaani.

1956. aastal alustab firma oftalmiliste prilliläätsede valmistamisega ja on selles osas tõusnud vaieldamatuks liidriks kogu maailmas. Innovatiivne ja arenev firma on oma toodete mitmekesisuse ja kvaliteediga olnud teerajajaks mitmetesugustele suundadele prillioptikas. Prillioptikaga seotud toodete kõrval tegutseb Hoya Corporation ka muudes valdkondades, näiteks võib tuua intraokulaarsete läätsede, kontaktläätsede, aparatuuri, erinevate infotehnoloogiliste komponentide jne. tootmise.

 

Uued tooted turul.

 

Uued tooted turul Hoya on toonud turule Nulux Active’i, uue vertikaalse asfäärilisusega monofokaalse läätse, mis on välja töötatud toimekate ja aktiivsete inimeste jaoks. Perioodiline silmade väsimus ja puhutine 'kõrvetustunne' tööpäeva lõpus on kõige tavalisemad selles kasutajate grupis, põhjuseks ülemäärane ja kestev pinge silmadele. Lisaväärtuseks on Nulux Active'il tugevuslisa, mis ületab traditsioonilise monofokaalse läätse võimalused. See tagab pingevabama ja fokuseerituma nägemise kõigil distantsidel ja leevendab silmade väsimust nii, et inimene suudab tegutseda paremini ja pikemat aega.

 

Hoyalux iD LifeStyle

 

LifeStyle’is on kombineritud iD FreeForm Disainitehnoloogia ja väljatöötatud uus tagapinna disain. ID FreeForm Disainitehnoloogia annab loomuliku nägemise kõigis vaatamise suundades ja  üldise tasakaalustatud tajudekompleksi, eriti liikumisel (Tasakaalustatud Nägemiskontroll). Ainulaadne tagapinnastruktuur järgib silma loomulikku pöörlemist. Läätse  stndardiseeritud esipinna tugevus võimaldab ühesugust toimet kõigil lisatugevustel. Seetõttu, kui kliendi ADD-tugevus suureneb, saab ta ilma vaevata liikuda edasi tugevamale läätsele praktiliselt ilma ümberharjumise riskita. ID FreeForm tagab kaug- ja lähialade ning progressiooni sujuva ja loomuliku koostoime. ID LifeStyle on lihtne määrata ja tellida.

 

SHV

 

Super Hi-Vision on Hoya uus pinnakate, mille vastupidvus läheneb mineraalläätsele. Tavalise peegeldusvastase katte puhul võib isegi imeväike auguke või kriimustus panna AR-pinna kooruma. SHV puhul seda ei juhtu, mis suurendab oluliselt klientide rahulolu. Uue peegeldusvastase katte ainulaadne koostis, spetsiaalselt töödeldud Hoya kõrgtehnoloogilise pinnakatmise protseduuriga, annab tulemuseks pinnakatete omavaheliste nakkumis-omaduste märkimisväärse paranemise ja ülisileda pinna, kus kriimustustel praktiliselt puudub koht, kuhu tekkida. Seega puudub näpujälgedel, mustusel ja niiskusel peaaegu igasugune võimalus pealmisi kihte läbida, mis takistab koorumist ja säilitab peegeldumisvastased omadused.