banner

Kontaktläätsed

 

Oxxo Eesti AS tegeleb firma Ciba Vision toodete vahendamisega aastast 1996. Ciba Vision on üks juhtivamaid ja suuremaid kontaktläätse valmistajaid, kelle tootevalikus olevad läätsed on oma kvaliteedi ja sortimendi poolest optikamaailmas väga hinnatud.

Ciba Vision'i Air Optix Night & Day silikoon-hüdrogeel läätsed on hapniku läbilaskvuse poolest seni ühed maailma parimad ja Air Optix Aqua oma kandmismugavuse ja silmasõbralikkuse tõttu väga suurt populaarsust võitnud kontaktläätsed.

Air Optix for Astigmatism läätsede hulgast saavad astigmaatilist korrektsiooni vajavad inimesed endale kindlasti sobivad tugevused/kraadid ja kui lähidistantsile on lisatugevust vaja, siis Air Optix Multifocal pakub ka sellele probleemile lahendust. Lisaks pakub Ciba Vision ühepäevaseks kandmiseks Focus Dailies kontaktläätsi.

 

Kõige enim kasutatud ühekordne kontaktlääts on Focus Dailies, mis oma kvaliteedi ja hinnasuhte poolest on väga populaarne. Rohket niisutust ja mugavust pakkuv Dailies AquaComfort Plus on Ciba uus toode. Astigmatismi korrigeerimiseks on välja töötatud Focus Dailies Toric, mida on lihtne määrata ja mugav kasutada. Multifokaalse osa ühepäevastel läätsedel täidab Focus Dailies Progressives.