banner

Päikeseklaasid

 

Hoya Colour Sphere värvide valik prilliläätsedele on lai ja võimalus leida endale vajalike toimingute jaoks õiged värvid, väga suur. Värvitud läätsi vajatakse erinevatel põhjustel. On siis vajadus teatud valgustingimuste leevendamiseks või tingivad mõningad moenõuded teatud toone. Hoya värvide valik on oma spektri rikkuse poolest nii suur, et siit peaks leiduma sobilikud variandid kõikidele võimalustele.

Isetumenevad e. fotokroomsed läätsed

Fotokroomsete läätsede värvuse tumedusaste muutub vastavalt päikesevalguse intensiivsusele, muutudes eredamates valgustingimustes tumedamaks ja pimedamates oludes taas heledaks. Hoya kvaliteetseid läätsi saab kasutada terve päev — pole mingit vajadust fotokroomseid prille kogu aeg päikeseprillide vastu vahetada. Värvitoonid on valitud hoolikalt ning suurendavad kontrastsust ja välistavad tõhusamal moel päikese pimestava toime. Hoya täiustatud fotokroomne Suntech-pinnakate kantakse läätse esipinnale Hoya eritehnoloogiat kasutades. Järeltöötlusel on põhirõhk suunatud Hoya Eynoa 1.67 ja Eyas 1.60 läätsematerjalide kinnitumisele, et moodustuks pika kasutuseaga vastupidav ühendus.

Suntechi eelised:

  • tooni tumedusastme kiire muutumine muutlikes valgustingimustes,
  • 100% UV-kaitse
  • temperatuuritaluvus kuni 110°C

 

 

 

 

Dynamic Sphere - polariseeriva filtriga läätsed

Polaroid läätsedel on kaks olulist eelist: nad on väga sobilikud päikesekaitseks ja nad neutraliseerivad ebamugavad peegeldused märjalt teelt, veepinnalt ja lumelt, andes sulle suurema vabaduse näha päiksega selgemalt ja kontrastsemalt. Ideaalne variant inimestele, kes tegutsevad aktiivselt  just välitingimustes, kus päikesevalgusest tingitud nägemispuudulikkust on keeruline ellimineerida. Eemaldab silmale kahjulikud lainepikkused täielikult, pakkudes 100% kaitset UVA ja UVB kiirguse eest. Eriti sobilik inimestele, kellel on valgustundlikud silmad.

Toonivalikus on 4 varianti - heledam pruun 70% (Lightbrown), pruun 83% (Brown), hallikas-roheline 84% (American Gray) ja hall 84% (Grey)

 

Hoya EnRoute

Meie tormitsev elustiil nõuab meilt kiireid reaktsioone olude muutudes. Mitte kusagil mujal ei lähe tarvis sellist väledat reageerimiskiirust, kui autot juhtides. Ere päiksevalgus ja pimestavad peegeldused võivad põhjustada raskeid tingimusi tiheda liiklusega teedel. Madalal asetsev päike ja märg asfalt annavad kokku olukorra, kus tavapärased päikseklaasid pole enam praktilised.

Tavaliselt on nii, et isetumenev lääts ei reageeri UV-kiirgusele, kui päikesevalgus peaks läbima tavalist klaasi. Autoklaas blokeerib olulise osa UV-kiirgusest (mis käivitab isetumenemise protsessi), mille tõttu fotokromaatilised klaasid ei tumene autos piisavalt. Esmakordselt on ühendatud fotokromaatilisus, mis reageerib tavalisele nähtavale valgusribale ja polariseeritud filter. Mõlema filtri omadused on kombineeritud selliselt, et inimesel oleks igasugustes intensiivsetes valgustingimustes parimad nägemisvõimalused.


EnRoute Hoya'lt annab kaitse pimestava valguse vastu ja tagab kõrge kontrastitaju. Tulemuseks on vähem stressi ja väsimust autoga sõites.

EnRoute'i eelised:

  • Terav, kõrge kontrastitaju kõigis valgustingimustes
  • Vähem väsimust autojuhtimisel
  • Kiire reageerimiskiirus
  • Tumeneb nii autos, kui ka väljas